Strona główna
Aktualności
Zapraszamy
Zapraszamy serdecznie na uroczyste zakończenie roku szkolnego,
które odbędzie się 26 czerwca 2026r. o godz. 9.30 w naszej szkole.
XIX Gminny Konkurs Plastyczny „Św. Jan Paweł II – miłośnik sportu”
W naszej szkole już po raz XIX odbył się Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Św. Jan Paweł II – miłośnik sportu”. Uczniowie klas I- III z terenu naszej gminy wykonywali prace plastyczne dowolną techniką, wykazując się dużą pomysłowością, starannością oraz talentem artystycznym.
Jury w składzie: Marta Gonera i Agata Krok oceniło nadesłane prace i wyłoniło laureatów konkursu.
TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA
Prosimy o zapoznanie się z materiałami
dostępnymi pod linkiem:
Dyżur wakacyjny
Imię i nazwisko dziecka:
1. Pola Dziubczyk2. Jakub Gonera
3. Wiktor Gonera
4. Julia Kowalczyk
5. Zuzanna Kuchcińska
6. Julian Łapeta
7. Alicja Maliszkiewicz
8. Maria Maliszkiewicz
9. Kaja Mysłek
10. Mia Myślińska
11. Miłosz Pach
12. Kornelia Ruszkowska
13. Nikodem Szewczyk
Następny sukces polonistyczny w naszej szkole!
Z radością informujemy, że uczennica kl. VII - Lena Makowska zdobyła III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Biblioteczno-Literackim "Moja biblioteka" zorganizowanym pod honorowym patronatem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich- oddział w Częstochowie.
Na konkurs wpłynęły prace aż z 27 szkół powiatu częstochowskiego.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych